Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Gdańsk
Pruszcz Gdański
Tczew
Gdynia
Warszawa
Wejherowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 - 70 / 60 min

Małgorzata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/535 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam Cię na lekcje gry na gitarze klasycznej. Jestem pedagogiem a także czynnie grającym muzykiem z wieloletnim doświadczeniem w edukacji muzycznej dzieci, młodzieży i dorosłych. Zastanawiasz się czy przez Internet da radę nauczyć się grać na gitarze? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK!

Kilka słów o tym jak wyglądają lekcje…

- przed rozpoczęciem nauki poproszę Cię o stworzenie listy piosenek, które lubisz tak bym na tej podstawie mogła przygotować Ci plan nauczania.

- połączymy się przez skype albo Messenger.  

- podczas zajęć nauczymy się strojenia gitary, akordów durowych i molowych, akordów septymowych i barowych, transponowania dźwięków, czytania tabulatur,  technik artykulacji a także nauczysz się samemu tworzyć melodię do ulubionych utworów.

- dodatkowo na każde zajęcia dostaniesz materiały, z których będziesz mógł po zakończeniu lekcji uczyć się w domu (video, pdf, bicia)  w dowolnym, wygodnym dla Ciebie momencie.

- Szybko nauczysz się grać – bo będziesz grał utwory, które lubisz a to dodatkowo motywuje do nauki i ćwiczeń.

Nie zwlekaj! Już dziś zapisz się na zajęcia i spełnij swoje marzenie.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na mojego TIK TOKA: online.guitar.lessons

Lekcje online: 50 zl/45 minut, 70 zl/60 minut,

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek19:00 - 21:00
Piątek20:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 05.2018
Pedagogika
10.2014 - 06.2018
Muzykoterapia
Kursy i szkolenia
06.2007
YAMAHA Music Education System
06.2009
YAMAHA Guitar Course
Doświadczenie
09.2014 - aktualnie
Nauczyciel gry na gitarze

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 35
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2022

U Pani Małgorzaty uczyła się moja 2 dzieci. Codziennie w domu mamy koncert popowo-rockowo-metalowy. Także jak jakiś rodzic chce, żeby jego dziecko grało i z przyjemnością się tego słuchało – to dobre miejsce do zapisu na lekcje. Pozdrawiam ciepło i dziękuje.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2022

Zdecydowanie nauczyciel godny polecenia. Przed rozpoczęciem nauki z Gosia uczyłem się sam, niestety bez większych rezultatów. Gosia skorygowała błędy jakie robiłem, nauczyła samodzielności dzięki ćwiczeniom na kształcenie słuchu. Dziś sam potrafię opracować każdy utwór. Jestem zadowolony z efektów nauki.

avatar
Larysa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Ze względu na to, że mieszkam za granicą podjęłam naukę online. Uczyłam się takich utworów jakie lubię i słucham. Gosia jest świetnym nauczycielem z ogromną pasją, wiedzą i cierpliwością. Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2021

Jeśli jesteś w tym miejscu po przeczytaniu ogłoszenia o nauce gry na gitarze i się zastanawiasz czy napisać lub czy zadzwonić to nie czekaj tylko zrób to. :) Gosia to cudowna nauczycielka. Zawsze przygotowana do zajęć, pozytywnie nastawiona do życia i drugiej osoby. Potrafi wydobyć w drugiego człowieka ogromną motywację do nauki i bardzo szybko widać rezultaty. Posiada ogromne pokłady cierpliwości. Zależy jej na tym, aby uczeń nauczył się grać, nie odpuszcza. Można też skorzystać z lekcji zdalnej. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą „odświeżyć” granie na gitarze. Płacisz za piosenkę, która chcesz się nauczyć, a w zamian otrzymujesz chwyty, bicia oraz filmik jak zagrać daną piosenkę. Bardzo fajne rozwiązanie ja jestem bardzo zadowolona. Poza zdalnymi lekcjami ćwiczę na lekcjach online. Cieszę się, że trafiłam na Gosię polecam każdemu. Jeśli teraz miałabym wybrać nauczyciela gry na gitarze bez zastanowienia byłaby to Gosia.:)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

Zapisałam córkę na zajęcia skuszona pozytywnymi opiniami o Pani Gosi. Trochę miałam wątpliwości, czy przez internet nauczy się grać, no ale przyszedł COVID i nie było innego wyjścia. Internetowe lekcje gitary pozytywnie mnie zaskoczyły, całkowicie inne niż nauka zdalna w szkole, która jak większość z nas wie jest porażką. Córka po roku nauki gra już świetnie. Puszcza mi czasami piosenki ze spotify i normalnie do nich gra. Nie ma też problemów z układaniem akordów do piosenki. Grała to co lubi dzięki czemu nie musiałam jej motywować żeby ćwiczyła. Razem z Wiki polecamy i dziękujemy za naukę.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Z całą pewnością możemy polecić Gosię jako nauczyciela gry na gitarze. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście na zajęciach, elastyczność w razie potrzeby. Uczęszczaliśmy na zajęcia osobiście jak i online. W obu przypadkach zajęcia były bardzo interesujące. Nie było również problemu z tym że uczęszczaliśmy we dwójkę.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2021

Gitarę dostałam jako nastolatka.. Przez te lata stała w domu i zbierała kurz.. Kilka razy zaczynałam się uczyć trochę sama trochę na zorganizowanych lekcjach - bez większych efektów. Kiedyś pijąc kawę u koleżanki usłyszałam jak świetnie gra jej syn i zapytałam gdzie się uczy – tak trafiłam do p.Gosi. Zapisałam się na lekcje online i to był strzał w 10! Dziś bez problemu jestem w stanie zagrać każdą piosenkę, która mi się podoba i jestem ogromnie szczęśliwa, bo spełniłam swoje marzenie by grać.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Serdecznie polecam zajęcia gitarowe z Panią Małgorzatą. Zapisałam dzieci na zajęcia online, ponieważ w naszej okolicy nie mogłam znaleźć nauczyciela a dzieci chciały się uczyć. Początkowo z dystansem podchodziłam do tych lekcji czy w ogólne uda się dzieciakom coś nauczyć przez internet ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Dzieci po roku grają już pięknie, lekcje świetnie przygotowane, nauczycielka anioł z cudownym podejściem do ucznia. Dzieci grały zawsze z radością i zapałem. Dodatkowo miały przygotowane materiały do których mogły wrócić, by powtórzyć sobie to co było na lekcji. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Małgorzatę.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2021

Bardzo polecam panią Gosie. Mieszkam za granicą w związku z czym uczyłam się online. Zajęcia zawsze świetnie przygotowane, materiały do ćwiczeń w domu dostępne 24/h w związku z czym w wolnej chwili mogłam przypomnieć sobie to czego nauczyłam się na lekcji i ćwiczyć. Nauczyciel z pasją i ze świetnym podejściem do ucznia. Polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Moja córka jest harcerką. Na zajęcia zapisałam ją ponieważ bardzo chciała nauczyć się grać piosenki jakie śpiewają na zbiórkach. Po pół roku nauki na obozie harcerskim już samodzielnie grała na gitarze. Z każdej lekcji córka wracała przeszczęśliwa. Po powrocie z lekcji, córka wyciągała gitarę i z radością pokazywała to czego nauczyła się na zajęciach. Już po pierwszej lekcji potrafiła zagrać pierwszą piosenkę.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Nauczyciel godny polecenia. Lekcje wykorzystane w 100 procentach, materiał dopasowany do możliwości i zainteresowań ucznia. Atmosfera super.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Polecam lekcje gry na gitarze u Pani Małgorzaty. W kilka miesięcy nauczyłam się grać na gitarze. Nauczycielka zawsze odpowiedziała mi na każde nurtujące mnie pytanie, wszystko zrozumiale tłumaczyła. Ćwiczenia były tak dobierane, że po każdej lekcji widać było postępy w nauce. Pani Małgorzata ma wspaniałe podejście do ucznia. Polecam

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Polecam, szybko widać postępy w nauce.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Świetnie przygotowany plan nauczania. Repertuar dopasowany do zainteresowań ucznia. Atmosfera świetna. Nauczyłem sie grać w kilka miesięcy. Polecam

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Bardzo mi się podobały lekcje gitary u Pani Gosi. Nauczycielka świetnie wszystko tłumaczyła, zajecia zawsze były dobrze przygotowane aż chciało się uczyć.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Nauczyciel warty polecenia. Na gitarze nauczyłam sie grać w kilka miesięcy. Zajęcia były solidnie i ciekawie przygotowane.. Pani Małgorzata tłumaczyła wszystko bardzo jasno, atmosfera lekcji była fantastyczna. Program zajęć przygotowany pod zainteresowania i możliwości ucznia.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Bardzo dobry nauczyciel. Pani Gosia ma świetne podejście do uczniów, program nauczania przygotowuje tak, że chce sie uczyć. Pani korepetytor pozytywnie motywuje do działania. Polecam naprawdę warto. Genialny czas!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Na zajęcia gitarowe zapisałam moją córkę. Julka jak wracała do domu zawsze wyciągała gitarę i z uśmiechem na twarzy grała nam piosenki, których się nauczyła na lekcji u Pani Gosi. Bardzo jej się podobały te zajęcia gitarowe. W kilka miesięcy poznała wszystkie chwyty. Pani Gosia tak świetnie prowadziła lekcje, że córka zachłyśnięta muzyką po skończeniu nauki u Pani Gosi zaczęła uczęszczać na naukę gry na kolejnych instrumentach. Niewątpliwie kobieta ma niesamowite podejście do nauki dzieci.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2018

Z całego serca poleca lekcje gitary u Pani Małgosi. Program jest tak przygotowany, że zachęca do nauki. Na początku jak zaczynałyśmy wspólną gitarową wędrówkę, pani korepetytor miała przygotowane materiały z łatwymi piosenkami, dzięki czemu w mig nauczyłam się wszystkich chwytów. Później gdy już opanowałam grę (nie trwało to długo) zaczęłyśmy się uczyć piosenek, które ja lubię i których ja chciałam się uczyć. Po kilku miesiącach już grałam na rodzinnych imprezach. Granie na gitarze było moim marzeniem z dzieciństwa, nigdy nie pomyślałabym, że człowiek po 40-tce będzie w stanie tak dobrze nauczyć się grać. Lekcje przebiegały w miłej atmosferze, terminy zajęć były elastyczne. Bardzo serdecznie polecam tą panią korepetytor. Jest najlepsza!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2018

Bardzo serdecznie polecam tą Panią korepetytor – jest fenomenalna. Przed tym jak trafiłam do Pani Gosi, szukałam przez 2 lata nauczycieli uczących gry na gitarze. Każdy z byłych nauczycieli nie spełnił moich oczekiwań. Każdy z nich robił wszystko aby nauka trwała jak najdłużej i aby wyciągnąć ze mnie jak najwięcej pieniędzy – a ponadto nie widać było efektów nauki. Na początku zrażona tamtymi lekcjami dość ostrożnie podchodziłam do pani korepetytor. Gdy po miesiącu już potrafiłam zagrać kilka piosenek, wszystko się zmieniło. Naprawdę kobieta robi wszystko aby efekty nauki były szybkie i widoczne. Już na początku lekcji Pani Gosia mówiła, że zależy jej na tym abym jak najszybciej zaczęła grać bo wtedy będę widzieć sens nauki i będę czuć radość z tych muzycznych spotkań. Nauczyłam się grać bardzo szybko. Pani Gosia była zawsze uśmiechnięta, dobrze przygotowana do zajęć. Widać, że robi to co kocha a nie dla kasy. Pooooleca!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2017

Polecam, warto!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2017

Super Nauczyciel! Super Gitarzystka! Super człowiek. Warto!

avatar
Jula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2017

Pani Gosia to prawdziwa pasjonatka muzyki. Widać, że lubi robić to co robi. Polecam lekcje gry na gitarze u Pani Gosi są świetne!

avatar
Jula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2017

Pani Gosia to prawdziwa pasjonatka muzyki. Widać, że lubi robić to co robi no i wychodzi jej to baaaardzo dobrze! Rewelacja. Polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2017

Córka dowiedziała się o nauce gry na gitarze od koleżanki. Bardzo szybko nauczyła się gry na instrumencie, grała też kolędy na pokazie szkolnym i była bardzo zadowolona. Razem z córką polecamy Panią Gosię wszystkim niezdecydowanym.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2017

Polecam Panią Małgosię, która w dość szybkim czasie nauczyła mnie grać na gitarze. Uważam że Pani Małgosia do zajęć podchodzi profesjonalnie a do każdego indywidualnie i spokojnie (bez wywierania presji) ale najważniejszą zaletą jej nauczania jest to, że uczysz logicznego myślenia a nie schematycznego, przez co potrafię sama dobrać bicia, chwyty i zagrać każdą piosenkę. Polecam, warto!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2016

Polecam naukę gry na gitarze u pani Małgosi. Razem z córką chodziłam na zajęcia gitarowe i bardzo gorąco je polecam. Skuteczne i szybkie nauczanie w przemiłej atmosferze.

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2016

Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim lekcje u Pani Gosi.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2015

I ja również dołączam się do pozytywnych opinii. Nie sądziłam, że po 30-tce jeszcze można nauczyć się gry na gitarze :). Terminy elastyczne, atmosfera super. Same pozytywy! :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2015

Polecam wszystkim, którzy chca zrealizować swoje młodzieńcze marzenie o graniu. Nie myslalem ze w wieku 30 lat mozna nauczyć sie grać- a jednak.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2014

Moje dzieci sa pod wrażeniem lekcji gitary - najlepiej chodziłoby codziennie. Bardzo polecam panią Malgorzate szczególnie, gdy ktoś chce wysłać na lekcje swoje małe dzieci a boi sie czy sobie poradza - to bardzo dobry muzyk a jeszcze lepszy pedagog.

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2014

Duża cierpliwość i dobre podejście do człowieka, plus świetny zmysł muzyczny. Czas poświęcony i fundusze poświęcone na lekcje owocują, naprawdę warto

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2014

Polecam, córka bardzo szybko nauczyła się gry na gitarze. Solidnie i tanio.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2014

Bardzo dużo się nauczyłem i szybko, atmosfera bardzo miła a terminy i godziny zajęć dostosowane pd ucznia. Gorąco polecam.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2014

Pani Gosia, w bardzo krótkim czasie od zera nauczyła mnie grać na gitarze. Dzięki niej potrafię zagrać już niemal każdą piosenkę. Polecam naprawdę warto!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.